STRONA
GŁÓWNA
WSPÓLNOTA
MIESZKANIOWA
ZASADY
WSPÓŁPRACY
PRZYKŁADOWE
DOKUMENTY
DANE FIRMY
KONTAKT

W. M. ul. Drzymały 10

 

1. Awaryjna naprawa stropu klatki schodowej oficyny - czerwiec 2010

Podczas oględzin nieruchomości po jej przejęciu od poprzedniego zarządcy, stwierdzono tragiczny stan stropu klatki schodowej oficyny na poziomie strychu. Usunięte zostały odspojone elementy tynku i wykonano nową powłokę tynkarską w obrębie klatki schodowej oraz częściowo na strychu.


 2. Wymiana stolarki okiennej klatki schodowej budynku frontowego - listopad 2010

Na wniosek właścicieli Wspólnoty, przeprowadzona została wymiana stolarki okienne na PCV w klatce schodowej budynku frontowego. Wykonawca: FUH "Pol-Bud" Tomasz Michalski, Tarnowskie Góry. 

   

      

   


3. Wykonanie pionów teletechnicznych na instalacje niskoprądowe - grudzień 2010

Mając na uwadze przyszły remont klatki schodowej, wykonane zostały piony teletechniczne - peszle podtynkowe, wraz z wprowadzeniem do nich przewodów instalacji domofonowej. Po zakończeniu prac do peszli została przełożona również instalacja telefoniczna, oraz telewizji kablowej. Proce wykonywała firma "Kam-Bud" Kamil Kaluza, Bytom.

   

      

   


4. Założenie zapezpieczeń przeciw gołębiom (ekopik) - marzec 2011

W odpowiedzi na zgłaszane sugestie mieszkańców budynku, założone zostały zabezpieczenia przeciw gołębiom na elementach poddasza frontu budynku, oraz od strony podwórza. Wykonawca: PPHU "Dla Ciebie" Andrzej Zamojski, Bytom.

   

      

   


5. Wymiana systemu domofonu na cyfrowy - maj 2011

Z uwagi na zgłaszane częste awarie domofonu, wymieniony został dotychczasowy system analogowy na cyfrowy. 

 


6. Naprawa murku przed budynkiem - lipiec 2013

Z uwagi na postępującą erozję i zniszczenia mechaniczne murku przed budynkiem, wykonano jego naprawę. Prace poległay na uzupełnieniu ubytków cegieł, przemurowaniu pęknięć, otynkowaniu miejsc uzupełnień, oraz wymianie wszystkich elementów drewnianych na nowe. Prace wykonała firma "MAR-KO" Marek Kowalski, Bytom

   

      


7. Naprawa systemu kanalizacji w podwórzu - marzec 2014

Na wniosek właścicieli, podyktowany stałym zawilgoceniem piwnic głównie od strony podwórza, podjęto decyzję o odkryciu rur kanalizacyjnych biegnących przez podwórze. Po wykonaniu wykopów uwidoczniłu się liczne nieszczelności i pęknięcia starych rur kamionkowych, które zastąpiono rurami PCV. Wymieniono również studzienkę odpływową oraz wyprowfilowano przwidłowe spadki w jej stronę. Prace wykonała firma PPHU "Dla Ciebie" Andrzej Zamojski, Bytom.

      


strona główna / Wspólnota Mieszkaniowa / zasady współpracy / 

przykładowe dokumenty / gdzie zarządzam / dane firmy, kontakt

projekt: Szablonownia